ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 CZERWONA

/1

FI82X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 CZERWONA


Kategoria produktu: zakretki

53,49 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • kolor czerwony
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 SZT. CZERWONA

  

Zakrętka do słoika fi 82, do kupienia w kompletach po 100 sztuk, zaspokoi zapotrzebowanie na te ważne akcesoria do robienia przetworów w każdym gospodarstwie domowym. Wieczko dedykowane jest słoikom o średnicy 82 mm i dzięki sześciu zaczepom, szczelnie zamknie każdy z nich. Wykonana została z wysokojakościowej blachy ocynkowanej, wewnątrz powleczonej silikonową warstwą uszczelniającą. Zakrętka odporna jest na wysokie temperatury i nadaje się do pasteryzowania domowych wyrobów. Pomalowana na jaskrawy, czerwony kolor pasuje do każdego rodzaju weków. Atest dopuszczający ją do kontaktu z żywnością, sprawia, ze bezpiecznie można ją stosować do każdego rodzaju przetworów.

 

Zakrętka do słoika fi 82 może być używana wielokrotnie przez kilka lat. Dbając o ekologię, szklany słoik z naszą zakrętką staje się doskonałą alternatywą do plastikowych pojemników, w których zabierasz ze sobą np. drugie śniadanie. Dodatkowym atutem tak szczelnego zamknięcie słoika, jest gwarancja dowiezienia żywności do wyznaczonego celu bez ryzyka rozlania czy rozsypania się.

 

Czerwona zakrętka do słoika fi 82 wyróżni Twoje wyroby i pomoże Ci łatwo odnaleźć potrzebny słoik w spiżarni czy piwnicy. Słoik zakręcony barwną zakrętką i postawiony "prosto  na stół" ożywi wygląd serwowanych potraw. Hermetyczne zamknięcie zabezpieczy Twoje wiktuały przed zepsuciem, dostępem powietrza czy wilgocią. Słoiki, w których przechowujesz sól, mąkę, cukier, zioła, kawę czy herbatę, zamknięte czerwoną zakrętką, uatrakcyjnią kuchenną półkę czy blat.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

czerwony