ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 CZARNA

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 CZARNA


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • kolor  czarny
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. CZARNA

 

Zakrętka do słoika fi 82, pakowana w zestawy po 10 sztuk, znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Zakrętka pomalowana na elegancki, czarny kolor,  wykonana z ocynkowanej blachy i wewnątrz powleczona silikonem, posiada atest dopuszczający ją do kontaktu z żywnością. Szczelnie zamknie każdy słoik o średnicy 82 mm. Doskonale nadaje się do obróbki termicznej, takiej jak pasteryzacja czy sterylizacja, gdyż jest odporna na wysokie temperatury.

 

Czarna zakrętka do słoika fi 82, wyposażona w 6 zaczepów pewnie zamknie i  zabezpieczy przed zepsuciem sie Twoje przetwory. Lakierowane na czarny kolor wieczko będzie się efektownie prezentować na stole, półce czy blacie kuchennym. Szczelnie zamknięty słoik to idealny pojemnik na żywność, w którym z powodzeniem możesz zabrać swój lunch do pracy lub na wycieczkę. Produkty sypkie i płynne, zamknięte w słoikach z hermetycznym wieczkiem nie wywietrzeją, nie dostanie się do nich powietrze ani nieproszeni goście w postaci insektów.

Dobrze zamknięty słoik uchroni sól, kawę, herbatę czy przyprawy przed wilgocią i sprawi, że zachowają swój smak i aromat.

Zakrętka do słoika fi 82 jest artykułem ekologicznym, gdyż można jej używać wielorazowo przez kilka lat. Korzystając z niej nie zaśmiecasz środowiska i żyjesz w zgodzie z naturą.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

czarna