ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 CZARNA

/1

FI82X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 CZARNA


Kategoria produktu: zakretki

53,49 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • kolor czarny
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 SZT. CZARNA

  

Czarna zakrętka do słoika fi 82 została starannie wykonana z wysokojakościowej blachy ocynkowanej, a wewnątrz pokryto ją warstwą silikonową. Pakowana w duże komplety po 100 sztuk, zaspokoi potrzeby na naczynia do przetworów w każdym gospodarstwie domowym. Wieczko dopuszczone jest do kontaktu z żywnością odpowiednim atestem, dlatego można bezpiecznie je używać do marynat i mocno solonych potraw. Nakrętki szczelnie zamkną każdy słoik o średnicy 82 mm i zabezpieczą Twoje wyroby. Odporna na wysokie temperatury zakrętka nadaje się do pasteryzacji, sterylizacji czy wyparzania.

  

Zakrętka do słoika fi 82 jest artykułem ekologicznym, gdyż można jej używać wielorazowo przez kilka lat. Korzystając z niej nie zaśmiecasz środowiska i żyjesz w zgodzie z naturą.

  

Zakrętka do słoika fi 82, wyposażona w 6 zaczepów pewnie zamknie i  zabezpieczy przed zepsuciem sie Twoje przetwory. Lakierowane na czarny kolor wieczko będzie się efektownie prezentować na stole, półce czy blacie kuchennym. Szczelnie zamknięty słoik to idealny pojemnik na żywność, w którym z powodzeniem możesz zabrać swój lunch do pracy lub na wycieczkę. Produkty sypkie i płynne, zamknięte w słoikach z hermetycznym wieczkiem nie wywietrzeją, nie dostanie się do nich powietrze ani nieproszeni goście w postaci insektów. Dobrze zamknięty słoik uchroni sól, kawę, herbatę czy przyprawy przed wilgocią i sprawi, że zachowają swój smak i aromat.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

 czarny