ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 750KREDENS KARTON

/1

  • -10%
FI82KREDENSX750KARTON

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 750KREDENS KARTON


Kategoria produktu: zakretki

409,99 zł
368,99 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk - kredens
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 750 CZARNA KARTON

   

Zakrętka do słoika fi 82 , pakowana w duże kartony po 750 sztuk przyda się małym, przydomowym producentom, zaopatrującym okoliczne sklepy w wyroby własnej roboty. Nasze wieczka idealnie nadają się do  hermetycznego zamykania przetworów z mięs, warzyw czy owoców. 

  

Zakrętka do słoika fi 82 kredens wewnątrz została powleczona uszczelniającym silikonem, a dzięki 6 zaczepom hermetycznie domknie każdy słoik o średnicy 82 mm. Wieczka w zestawach po 750 sztuk idealnie przydadzą się do przygotowywania i przechowywania różnych przetworów - od pasztetów i rozmaitych mięs po ogórki kiszone czy marynowane grzybki. Przetwory z żurawiny czy borówki również pięknie się prezentują w słoju zamkniętym tak efektowną zakrętką.

  

Zakrętka do słoika fi 82 kredens jest odporna na wysokie temperatury, a słoiki z nią można poddawać obróbce cieplnej. Pasteryzowanie przetworów znacznie przedłuży okres ważności wekowanych wiktuałów. Nasze wieczka można stosować wielokrotnie przez kilka lat. To sprawia, że postrzega się je jako artykuł ekologiczny.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

 6

Kolor

 czarny