ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 ZIELONA

/1

FI82X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 ZIELONA


Kategoria produktu: zakretki

53,49 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • kolor zielony
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 SZT. ZIELONA

  

Sześciozaczepowa zakrętka do słoika fi 82, typu twist-off, do kupienia w dużych paczkach po 100 sztuk, dedykowana jest słojom o odpowiedniej średnicy. Przeznaczona do wekowania przetworów, szczelnie i hermetycznie zamknie Twoje zapasy na zimę, chroniąc je przed zepsuciem i dostępem atmosferycznych czynników zewnętrznych. Wieczka wykonano z blachy ocynkowanej wewnątrz pokryto warstwą silikonu. Spokojnie możesz pasteryzować weki zamknięte tą zakrętką, gdyż jest odporna na wysokie temperatury. Spełnia też wymagane normy, dopuszczające je do kontaktu z żywnością

 

Zakrętka do słoika fi 82 jest produktem wielokrotnego użycia. Może być myta ręcznie lub w zmywarce. Używając słoików jako pojemniki na żywność, nie zaśmiecasz środowiska, gdyż są one zdatne do użycia przez wiele lat.

   

Wykonana w głębokim, zielonym kolorze, zakrętka do słoika fi 82, zapewnia doskonałe i trwałe przechowywanie domowych przetworów. Ponadto zabezpieczy artykuły sypkie i płynne, które trzymasz w słoiku, przed dostępem wilgoci czy insektów. Szczelna zakrętka pomoże zachować niezmieniony aromat kawie, herbatom i ziołom, przechowywanym w szklanych pojemnikach.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

zielony