ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 WYSOKA ZIELONA
ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 WYSOKA ZIELONA 2

/2

FI82DWX100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 WYSOKA ZIELONA


Kategoria produktu: zakretki

84,99 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą fi 82
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • pomalowana czerwoną farbą
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

82 mm

6 zaczepów

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 SZT WYSOKA ZIELONA

 

Zakrętka do słoika wysoka fi 82, do kupienia w naszym sklepie w dużych zestawach po 100 sztuk, zaspokoi potrzeby każdego gospodarstwa domowego na wysokojakościowe akcesoria przydatne przy przygotowywaniu i przechowywaniu przetworów na zimę. Zakrętki wykonane z ocynkowanego metalu odpornego na kwas cytrynowy, gotowaną sól oraz ocet, wewnątrz posiadają silikonową warstwę uszczelniającą, dzięki której są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Głęboki, zielony kolor zakrętki pasuje do każdego domowego wyrobu. Posiada 6 ząbków pozwalających na szczelne zakręcenie wieczka na słoiku, bez obawy o zepsucie się przetworu.

 

Zakrętka do słoika wysoka fi 82 jest produktem wielokrotnego użytku i właściwie pielęgnowana i używana, posłuży przez kilka lat. Szklany słoik z zakrętką wielokrotnego użytku jest opakowaniem ekologicznym w duchu zero waste.

 

Zakrętka do słoika wysoka fi 82 jest przydatna w każdej kuchni, gdyż szczelnie zamyka słoiki typu twist-off, a typowy dźwięk "klik" daje Ci pewność, że pojemnik został poprawnie zakręcony. Zakrętki pakowane w komplety po 100 sztuk idealnie sprawdzą się w każdej kuchni. Oprócz wykonywania i przechowywania domowych przetworów, można w nich trzymać produkty sypkie i płynne.

 

 

SPECYFIKACJA:

Rozmiar

 fi 82

Szerokość

 8,2 cm

Ilość zaczepów

 6

Kolor

 zielony