ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 PLECIONKA

/1

FI82X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 PLECIONKA


Kategoria produktu: zakretki

53,49 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • odcienie brązu i beżu/ nadruk plecionka ze sznurka
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 SZT. PLECIONKA

  

Niebanalna zakrętka do słoika fi 82, pakowana w duże zestawy po 100 sztuk, spełni oczekiwania najbardziej wymagających Pań domu. Wykonano ją z blachy ocynkowanej, a wewnątrz pokryto uszczelniającą warstwą silikonową. Ciekawy nadruk nakrętki przedstawia plecionkę sznurkową spiralnie skręconą, w odcieniach brązu i beżu. Wzór nakrętki nawiązuje do zamykania przetworów przez nasze babcie naturalnymi materiałami i różnymi sposobami. Efektownie wykonane wieczko mocno i trwale zamknie każdy słoik o średnicy 82 mm, a dzięki odporności na wysokie temperatury, pozwoli Ci poddać swoje wyroby procesom pasteryzacji czy sterylizacji.

  

Zakrętka do słoika fi 82 jako wyrób wielokrotnego użytku, jest produktem ekologicznym. Wieczko jest łatwe do utrzymania w czystości, może być myte ręcznie lub w zmywarce.

  

Zakrętka do słoika fi 82 posiada atest dopuszczający ją do kontaktu z żywnością. Doskonale sprawdzi się przy przygotowywaniu i przechowywaniu przetworów słodkich,  słonych i kwaśnych. Ponadto słoiki używane do trzymania niektórych artykułów spożywczych, jak sól, kawa, herbata, zioła czy przyprawy, zakręcone tą nietuzinkową nakrętką, będą się elegancko prezentować w każdej kuchni. Tak szczelnie i hermetycznie zabezpieczone produkty nie wywietrzeją, nie dostanie się do nich wilgoć i zachowają swój smak i aromat.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

 wielokolorowa/ pleciony sznurek