ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 ZIELONE OGÓRKI

/1

FI82X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 ZIELONE OGÓRKI


Kategoria produktu: zakretki

53,49 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk - zielone ogórki
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 SZT. ZIELONE OGÓRKI

  

Zakrętka do słoika fi 82 przedstawia realistyczny obraz jednych z najbardziej popularnych polskich warzyw, jakimi są małe ogórki, przeznaczone do kiszenia, konserwowania czy przygotowywania w postaci małosolnej. Na nakrętce oprócz ogórków widnieją gałązki kopru oraz ząbki czosnku i kawałki chrzanu. Wieczko zostało wykonane z doskonałej jakości blachy ocynkowanej, a wewnątrz pokryte warstwą silikonową.

  

Tematyczna zakrętka do słoika fi 82, pakowana w zestawy po 100 sztuk, pomoże Ci spersonalizować przetwory ogórkowe by zimą łatwiej odnaleźć odpowiedni słoik w piwnicy czy spiżarni. Wieczka szczelnie zamykają Twoje wyroby, zabezpieczą je przed zepsuciem oraz pozwolą Ci poddać weki procesom pasteryzacji czy sterylizacji, gdyż są odporne na wysokie temperatury.

  

Zakrętka do słoika fi 82 może być używana przez wiele lat, dlatego jest artykułem ekologicznym. Nadaje się do mycia ręcznego, bądź w zmywarce, jedynie nie należy jej szorować ostrym zmywakiem.

  

"Ogórkowa" zakrętka do słoika fi 82 została perfekcyjnie wykonana i z powodzeniem zamknie hermetycznie każdy słoik o średnicy 82 mm. Doskonale nadaje się do wykonywania i przechowywania różnych warzywnych przetworów. Oprócz tego może pełnić funkcję pojemnika na gotowe dania. Zupa ogórkowa w lodówce, zamknięta w słoik z zieloną zakrętką, będzie łatwa do odnalezienia.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

wielokolorowa/ ogórki zielone