ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 WYSOKA ZIELONA
ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 WYSOKA ZIELONA 2

/2

FI82DWX10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 WYSOKA ZIELONA


Kategoria produktu: zakretki

8,99 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą fi 82
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • pomalowana czerwoną farbą
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

82 mm

6 zaczepów

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT WYSOKA ZIELONA

 

Starannie wykonana, z wysokojakościowej blachy ocynkowanej, zakrętka do słoika wysoka fi 82, idealnie nadaje się do zamykania ulubionych przetworów w słoikach o średnicy 82 mm. Pomalowana na głęboki, zielony kolor, zakrętka doskonale konweniuje z każdym rodzajem zawartości. Od wewnątrz została powleczona certyfikowanym silikonem, co sprawia, że nie wchodzi w reakcje chemiczne z żywnością. Odporne na wysokie temperatury wieczko przystosowane jest do obróbki termicznej - pasteryzacji, wyparzania czy sterylizacji.

 

Zakrętka do słoika wysoka fi 82 jest przydatna w każdej kuchni, gdyż szczelnie i z powodzeniem zamyka słoiki typu twist-off, a typowy dźwięk "klik" daje Ci pewność, że został on poprawnie zakręcony. Zakrętki pakowane w komplety po 10 sztuk idealnie sprawdzą się w każdej kuchni. Oprócz wykonywania i przechowywania domowych przetworów, można w nich trzymać produkty sypkie i płynne.

 

Zakrętka do słoika wysoka fi 82 jest wyrobem wielokrotnego użytku i właściwie pielęgnowana i używana, posłuży przez kilka lat. Szklany słoik z zakrętką wielokrotnego użytku jest opakowaniem ekologicznym, wykonanym w duchu zero waste.

 

SPECYFIKACJA:

Rozmiar

 fi 82

Szerokość

 8,2 cm

Ilość zaczepów

 6

Kolor

 zielony