ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 WARZYWNIAK

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 WARZYWNIAK


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • wielokolorowa/nadruk - warzywniak
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. WARZYWNIAK

  

Zakrętka do słoika fi 82 zadrukowana jest wielokolorowo, przedstawia warzywa i owoce. Pozwala na dokładną personalizację Twoich zapasów na zimę. Z powodzeniem zawekujesz paprykę czy pomidory oraz  zrobisz kompot z jabłek lub dżem z moreli. Nadruk wieczka obrazuje mały warzywniak. Wykonano go z ocynkowanej blachy, a wewnątrz zabezpieczono silikonem, dzięki czemu nadaje się do kontaktu z żywnością. Zakrętka jest odporna na wysokie temperatury, szczelnie zamknie każdy słoik o średnicy 82 mm.

  

Zakrętka do słoika fi 82, pakowana w zestawy po 10 sztuk, daje Ci możliwość przygotowywania i przechowywania słoików z warzywami lub owocami. Wieczko efektownie będzie się prezentować na słoikach w piwnicy, czy na kuchennym blacie, jeśli wykorzystasz szklane, szczelne opakowania, jako pojemniki  do przechowywania artykułów sypkich czy płynnych. Dzięki możliwości pasteryzacji czy sterylizacji, zakrętki pomogą Twoim wekom dłużej zachować przydatność do spożycia.

  

Zakrętka do słoika fi 82 jest artykułem wykonanym w duchu zero waste, gdyż nadaje się do wielokrotnego użytku. Korzystając z zakrętek wielorazowych, dbasz o ekologię i środowisko.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

wielokolorowa/ warzywniak