ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 ŚWIEŻE WARZYWA

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 ŚWIEŻE WARZYWA


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • wielokolorowa/nadruk - świeże warzywa
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. ŚWIEŻE WARZYWA

  

Zakrętka do słoika fi 82 posiada ciekawy, wielobarwny nadruk, przedstawiający kompozycję świeżych warzyw, takich jak marchew, ogórki, pomidory, czerwona papryka, cytryna i inne. Utrzymana w  wesołych, naturalnych barwach, zakrętka wygląda bardzo apetycznie. Pakowana w zestawy po 10 sztuk zaspokoi Twoje potrzeby na spersonalizowane nakrętki. Wykonana z blachy ocynkowanej, a wewnątrz powleczona uszczelniającą warstwą silikonu, zapewni trwałe i mocne zamknięcie każdego słoika o średnicy 82 mm. Zakrętki mogą być poddawane obróbce cieplnej, gdyż są odporne na wysokie temperatury.

  

Zakrętka do słoika fi 82 idealnie zabezpieczy Twoje weki przed zepsuciem się, dostępem powietrza, wilgoci czy pleśni. Ponadto sałatki i marynaty podane w słoiku z eleganckim wieczkiem "prosto na stół", będą jego niewątpliwą ozdobą. Dzięki możliwości pasteryzacji czy sterylizacji, zakrętki pomogą Ci przedłużyć trwałość przetworów.

  

Zakrętka do słoika fi 82 posłuży Ci przez kilka lat, gdyż jest artykułem proekologicznym. Używając wielorazowe słoiki i zakrętki, dbasz o środowisko i nie zaśmiecasz go niepotrzebnie.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

 wielokolorowa/ świeże warzywa