ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 ŚLIWKI

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 ŚLIWKI


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • wielokolorowa/nadruk - śliwki
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. ŚLIWKI

  

Kto z nas nie lubi konfitur ze śliwek, powideł czy śliwek w occie? By móc cieszyć się ich smakiem zimą, należy pomyśleć o domowych przetworach już latem i na jesieni. Pomocna w przygotowywaniu przetworów będzie zakrętka do słoika fi 82, perfekcyjnie wykonana z blachy nierdzewnej, a wewnątrz powleczona silikonem. Zakrętki z wielobarwnym, realistycznym obrazem śliwek węgierek sprzedajemy w kompletach po 10 sztuk. Nasze wieczka posiadają atest dopuszczający je do kontaktu z żywnością i są odporne na wysokie temperatury.

  

"Śliwkowa" zakrętka do słoika fi 82 dedykowana jest słoikom o średnicy 82 mm. Zamknie szczelnie i hermetycznie Twoje domowe przetwory, a jeżeli poddasz je pasteryzacji, przedłuży trwałość weków na zimę. Kompot czy powidła w słoiku z tak efektowną zakrętką prezentują się doskonale i mogą być podawane "prosto na stół". Także suszone śliwki czy susz na kompot wigilijny będą ładnie się prezentować na kuchennym blacie czy półce.

  

Zakrętka do słoika fi 82 posłuży Ci kilka sezonów. Dbając o jej prawidłową konserwacje, nie musisz co roku kupować nowych opakowań na swoje weki, więc dbasz o ekologię. Nakrętka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, jedynie nie należy szorować jej ostrym druciakiem by nie naruszyć warstwy silikonowej wewnątrz i nie zedrzeć nadruku.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

 wielokolorowa/ śliwka