ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 POMIDORY I OGÓRKI

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 POMIDORY I OGÓRKI


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • wielokolorowa/nadruk - pomidory i ogórki
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. POMIDORY I OGÓRKI

  

Zakrętka do słoika fi 82 efektownie wyróżni Twoje wyroby. Pakowana w zestawy po 10 sztuk, spełni oczekiwania najbardziej wymagających Pań domu. Wykonano ją z ocynkowanej blachy, a na zewnątrz wielokolorowo zadrukowano. Na pierwszym planie widnieją pomidory na gałązce, a obok umieszczono zielone ogórki. Powleczona wewnątrz silikonem, zakrętka jest bezpieczna w kontakcie z żywnością. Szczelnie i hermetycznie zamknie każdy słoik o średnicy 82 mm.

  

"Warzywna" zakrętka do słoika fi 82 spersonalizuje Twoje weki i ułatwi rozpoznanie ich wśród innych przetworów ułożonych w spiżarni. Przecier pomidorowy, konserwowe pomidory czy sałatka warzywna, będą wyglądać bardzo apetycznie z tak ozdobioną zakrętką. Słoik z kolorowym wieczkiem może być podany bezpośrednio na stół. Takie szklane, szczelnie zamknięte opakowania są doskonałą alternatywą dla plastikowych pojemników. Suszone pomidory czy inne suszone warzywa zamknięte nie utraca swego smaku, aromatu i uchronią zawartość przed dostępem szkodników czy wilgoci.

  

Zakrętka do słoika fi 82 wyposażona jest w kilka wypustek (zaczepów) na obwodzie, które umożliwiają zakręcanie jej na gwincie słoja. Dzięki temu można stosować ją przez kilka lat i jest alternatywą dla naczyń jednorazowych.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

 wielokolorowa/ pomidory i ogórki