ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 MIX POLSKICH OWOCÓW

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 MIX POLSKICH OWOCÓW


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • wielokolorowa/nadruk - mix polskich owoców
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. MIX POLSKICH OWOCÓW

  

Kiedy lato zbliża się ku końcowi i widać już jesień, w wielu domach rozpoczynają się przygotowywania do robienia domowych zapasów na zimę. Wtedy przypominamy sobie o słoikach i zakrętkach, bez których przetwórstwo to byłoby nierealne. Wielobarwna zakrętka do słoika fi 82 zadrukowana obrazem polskich owoców, pomoże Ci spersonalizować Twoje weki. Zakrętka perfekcyjnie wykonana z blachy ocynkowanej, a wewnątrz powleczona silikonem, posiada atest dopuszczający ją do kontaktu z żywnością. Szczelnie i hermetycznie zamknie każdy słoik o średnicy 82 mm.

  

Kolorowa "owocowa" zakrętka do słoika fi 82, pakowana w zestawy po 10 sztuk, odporna na wysokie temperatury, umożliwi pasteryzację przetworów. Dżemy wieloowocowe, kompoty z mieszanych owoców czy konfitury z malin, będą efektownie wyglądać w słoiku z taką nakrętką. Jeżeli lubisz mieć pod ręką w kuchni suszone owoce, taki szklany pojemnik, szczelnie dokręcony naszym wieczkiem, zabezpieczy zawartość przed wilgocią, dostępem powietrza czy inwazją szkodników.

  

Zakrętka do słoika fi 82 wykonana w duchu zero waste jest wyrobem, który możesz używać wielokrotnie, przez kilka lat.  Nadaje się do mycia ręcznego oraz w zmywarce, ale nie należy jej szorować ostrymi zmywakami.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

 wielokolorowa/ mix polskich owoców