ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 CZERWONA PAPRYKA

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 CZERWONA PAPRYKA


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • wielokolorowa/nadruk - czerwona papryka
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. CZERWONA PAPRYKA

 

Zakrętka do słoika fi 82 jest stworzona do personalizacji Twoich przetworów na zimę. Wykonana z ocynkowanej blachy, a od wewnątrz powleczona silikonem, zapewni wekom szczelne i hermetyczne zamknięcie. Pakowana w zestawy po 10 sztuk, pozwoli na wykonanie większej ilości marynat. Wieczko zadrukowano wielokolorowo, na pierwszym planie widnieje apetyczna, soczysta czerwona papryka. Atest dopuszczający zakrętkę do kontaktu z żywnością pozwoli Ci bezpiecznie dokręcać nią słoiki z warzywnymi przetworami.

  

Tematyczna zakrętka do słoika fi 82 ułatwi Ci znalezienie w spiżarni czy w piwnicy słoik z marynowaną czy opiekaną papryką. Tak efektownie wykonane wieczko może być dekoracyjnym elementem zastawy stołowej, gdyż słoik z ozdobną nakrętką może być podany "prosto na stół". Ponadto słoiki szczelnie zakręcone "paprykową " nakrętką mogą służyć jako pojemniki na gotowe dania - leczo, papryka nadziewana czy gulasz z papryką. Atutem tych szklanych pojemników postawionych w lodówce jest brak wzajemnego przenikania zapachów i smaków.

  

Zakrętka do słoika fi 82 jest artykułem wielokrotnego użytku. Posłuży Ci przez kilka lat, a Ty wykorzystując ją wielokrotnie, dbasz o naturalne środowisko i nie zaśmiecasz planety.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

 wielokolorowa/ czerwona papryka