ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 77 X 100 ZŁOTA
ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 77 X 100 ZŁOTA 2

/2

FI77X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 77 X 100 ZŁOTA


Kategoria produktu: zakretki

49,99 zł
  • odpowiednia do słoika fi 77
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

77 mm

6 zaczepów

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 77 X 100 SZT ZŁOTA

 

Zakrętka do słoika fi 77 dostępna w sloiczkowo.pl w dużych paczkach po 100 sztuk z 6. zaczepami zaspokoi potrzeby każdego gospodarstwa na akcesoria do produkcji przetworów. Przeznaczona jest do słoików z o średnicy 77 mm. Wysoka jakość ocynkowanej blachy i wewnętrzna, silikonowa warstwa sprawia, że jej użycie jest całkowicie bezpieczne. Nasze zakrętki posiadają atest dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Wykonano je z surowca odpornego na wysokie temperatury, dlatego doskonale nadają się do pasteryzacji przetworów.

 

Zakrętka do słoika fi 77 jest produktem ekologicznym, gdyż można jej używać wielokrotnie. Nadaje się do mycia ręcznego, jak i w zmywarce. Należy ostrożnie zmywać nakrętkę wewnątrz by nie uszkodzić warstwy silikonowej.

 

Zakrętka do słoika fi 77 działająca na zasadzie twist-off pozwoli Ci zamknąć w słoikach swoje dżemy, marmolady, konfitury czy pikle. Poddane pasteryzacji osiągają znacznie większą trwałość. Ponadto w szczelnie zamkniętych słoikach z powodzeniem można przechowywać różne artykuły spożywcze, jak przyprawy, herbata, kawa, zioła. Nie musisz się obawiać się, że  do środka dostanie się powietrze lub wilgoć. Szczelne zakrętki zapobiegną rozlaniu się, wysypaniu czy zepsuciu produktów sypkich, płynnych i półpłynnych. 

 

SPECYFIKACJA:

Rozmiar

 fi 77

Szerokość

 7,7 cm

Ilość zaczepów

 6

Kolor

 złoty