ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 77 X 10 ZŁOTA
ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 77 X 10 ZŁOTA 2

/2

FI77X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 77 X 10 ZŁOTA


Kategoria produktu: zakretki

4,99 zł
  • odpowiednia do słoika fi 77
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

77 mm

6 zaczepów

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 77 X 10 SZT ZŁOTA

 

Zakrętka do słoika fi 77, pakowana w zestawy po 10 sztuk, przeznaczona jest do słoików o średnicy 77 mm. Wysokiej jakości zakrętki wykonano z ocynkowanej blachy, odpornej na kwasek cytrynowy, gotowaną sól czy ocet, gdyż wewnątrz posiadają uszczelniającą warstwę silikonową. Zakrętka do słoika fi 77 legitymuje się atestem dopuszczającym ją do kontaktu z żywnością. Klasyczne, złote wieczka wykonano z materiału odpornego na wysokie temperatury, dlatego idealnie nadają się do pasteryzacji przetworów.

 

Zakrętka do słoika fi 77 działająca na zasadzie twist-off pozwoli Ci zamknąć w słoikach swoje przetwory. Poddane pasteryzacji osiągną znacznie większą trwałość. Ponadto w szczelnie zamkniętych słoikach z powodzeniem można przechowywać różne inne artykuły spożywcze jak sól, herbata, kawa, zioła. Nie musisz obawiać się, że  do środka dostanie się powietrze, wilgoć czy powietrze. Szczelne zakrętki zapobiegną rozlaniu się, wysypaniu czy zepsuciu produktów sypkich, płynnych i półpłynnych.  

 

Zakrętka do słoika fi 77 jest produktem ekologicznym, gdyż można jej używać wielokrotnie. Nadaje się do mycia ręcznego, jak i w zmywarce. Należy ostrożnie zmywać ją wewnątrz, by nie uszkodzić warstwy silikonowej.

 

SPECYFIKACJA:

Rozmiar

 fi 77

Szerokość

 7,7 cm

Ilość zaczepów

 6

Kolor

 złoty