ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 70 X 10 ZIELONA
ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 70 X 10 ZIELONA 2

/2

FI70X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 70 X 10 ZIELONA


Kategoria produktu: zakretki

5,29 zł
  • odpowiednia do słoika fi 70
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • pomalowana zieloną farbą
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

70 mm

4 zaczepy

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 70 X 10 SZT ZIELONA

 

Zakrętka do słoika fi 70, pakowana w zestawy po 10 sztuk, dedykowana jest dla słoików o średnicy 70 mm. Nasycony, zielony kolor zakrętki idealnie współgra z każdym rodzajem przetworów i ożywia wygląd słoika. Do produkcji zakrętki użyto blachy ocynkowanej, odpornej na rdzę. Umieszczona wewnątrz wieczka warstwa silikonowa sprawia, że można go używać do wszelkiego rodzaju przetworów. Z pomocą naszych zakrętek, wygodnie i skutecznie zamkniesz w słoikach dżemy, konfitury czy pikle. Odporne są też na działanie wysokich temperatur, dlatego nadają się do pasteryzacji przetworów na zimę.

 

Zakrętka do słoika fi 70, działająca na zasadzie twist-off, hermetycznie i szczelnie domknie każdy słoik. Nadaje się do perfekcyjnego zamykania słoików, w których możesz przechowywać artykuły spożywcze, jak np. sól, kawa, herbata, zioła, przyprawy czy miody. Idealne właściwości zakrętki zapobiegają przedostaniu się do środka powietrza, wilgoci czy nieproszonych insektów.

 

Zakrętka do słoika fi 70 może być myta ręcznie lub w zmywarce. Nie zaleca się szorowania jej ostrymi drucikami, gdyż można uszkodzić powłokę silikonową. Dzięki temu, że zakrętki są wielokrotnego użytku, korzystając z nich troszczysz się o środowisko, nie generujesz niepotrzebnych śmieci i dbasz o ekologię.

 

SPECYFIKACJA:

Rozmiar

 fi 70

Szerokość

 7 cm

Ilość zaczepów

 4

Kolor

 zielony