ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X100 ŚWIEŻE WARZYWA

/1

FI66X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X100 ŚWIEŻE WARZYWA


Kategoria produktu: zakretki

49,99 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 66 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk - warzywa
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

6,6 cm

4 zaczepy

9 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 100 SZT. ŚWIEŻE WARZYWA

 

Zakrętka do słoika fi 66, pakowana w duże komplety po 100 sztuk, posiada ciekawy, wielobarwny nadruk, przedstawiający świeże warzywa, takie jak marchew, ogórki, pomidory, czerwona papryka itd. Pasuje idealnie do słoików o średnicy 66 mm i szczelnie je zamyka. Wykonane z wysokojakościowej, ocynkowanej blachy wieczko, pomoże Ci w robieniu domowych przetworów. Wewnątrz powleczona silikonem zakrętka może być używana do pikli, marynat itp., ponieważ nie wchodzi w reakcje chemiczne z żywnością.

 

Zakrętka do słoika fi 66 zabezpieczy Twoje wyroby przed zepsuciem.  Słoik z kolorową zakrętką będzie się elegancko prezentował podany "prosto na stół". Zakrętka zadrukowana wizerunkiem warzyw jest wyrobem ekologicznym. Posłuży Ci przez kilka lat jeśli będzie prawidłowo używana i konserwowana. Nie można jej myć ostrym zmywakiem, by nie zedrzeć nadruku i nie uszkodzić uszczelniającej warstwy silikonowej.

 

Zakrętka do słoika fi 66 przeznaczona jest do hermetycznego, szczelnego wekowania zapasów. Jest odporna na wysokie temperatury i sprawia, że bezpiecznie może być poddawana obróbce termicznej, np. pasteryzacji.

 

 SPECYFIKACJA:

Wysokość

 9 mm

Szerokość

 6,6 cm

Zakrętka

 fi 66

Ilość zaczepów

4

Kolor

wielobarwna/  świeże warzywa