ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X100 JABŁKO I GRUSZKI

/1

FI66X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X100 JABŁKO I GRUSZKI


Kategoria produktu: zakretki

49,99 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 66 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk - jabłko i gruszka
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

6,6 cm

4 zaczepy

9 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 100 SZT. JABŁKO I GRUSZKI

 

Zakrętka do słoika fi 66 wykonana perfekcyjnie z wysokogatunkowej blachy ocynkowanej, została ozdobiona ciekawym, wielokolorowym nadrukiem przedstawiającym na pierwszym planie jabłka i gruszki, a wokół nich "rozsypano" drobne owoce: wiśnie, śliwki, grona porzeczek i truskawki. Zakrętka od wewnątrz powleczona warstwą silikonową, dopuszczona jest specjalnym atestem do kontaktu z żywnością. Pakowane komplety po 100 sztuk zakrętek zaspokoją potrzeby każdego gospodarstwa domowego w okresie jesiennych przygotowań przetworów na zimę. Wieczka szczelnie zamkną każdy słoik o średnicy 66 mm i dzięki odporności na wysokie temperatury, nadają się do pasteryzacji i sterylizacji.

 

Zakrętka do słoika fi 66 przeznaczona do wielokrotnego użytku, jest artykułem ekologicznym. Może być myta ręcznie lub w zmywarce. Nie należy szorować jej ostrymi druciakami z obawy o naruszenie wewnętrznej warstwy silikonowej i nadruku.

 

Zakrętka do słoika fi 66 przeznaczona do słoików o średnicy 66 mm, szczelnie zabezpieczy Twoje przetwory przed zepsuciem, dostępem powietrza i wilgoci. Domowe musy jabłkowe czy Z gruszek, dżemy wieloowocowe i inne smakołyki z owoców będą efektownie prezentować się na Twoim stole w słoiku ze spersonalizowanym wieczkiem, a w spiżarni czy piwnicy, łatwo odnajdziesz potrzebny Ci przetwór. Jeżeli jesteś amatorką suszonych owoców, słoik wypełniony nimi i dokręcony dedykowaną zakrętką, ożywi wygląd kuchennych półek i blatów.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 9 mm

Szerokość

 6,6 cm

Zakrętka

 fi 66

Ilość zaczepów

4

Kolor

 wielokolorowa/ jabłko, gruszki