ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X10 OWOCE LEŚNE, JABŁKA I GRUSZKI

/1

FI66X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X10 OWOCE LEŚNE, JABŁKA I GRUSZKI


Kategoria produktu: zakretki

4,99 zł
  • odpowiednia do słoika klick ze średnicą 66 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • z nadrukiem - owoce leśne, jabłka, gruszki
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

6,6 cm

4 zaczepy

9 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO FI 66 X 10 SZT. OWOCE LEŚNE, JABŁKA I GRUSZKI

 

Zakrętka do słoika fi 66 przeznaczona do szczelnego zamykania słoiczków o średnicy 66 mm, pakowana jest w zestawy po 10 sztuk. Wykonano ją z nierdzewnej blachy doskonałej jakości, a wewnątrz uszczelniono warstwą silikonową. Wieczko odporne na wysokie temperatury, idealnie nadaje się do pasteryzacji czy sterylizacji. Od innych, jednobarwnych nakrętek, wyróżnia ją efektowny nadruk, przedstawiający owoce leśne, a wokół nich ułożone  jabłka i gruszki. "Wieloowocowa" zakrętka kusi swoim wyglądem i zapowiada jakie smakowitości kryją się w słoiku.

Własnoręcznie wykonany dżem, konfitury czy marynowane owoce w pojemniku z taką zakrętką, nabierają większej wartości estetycznej. Zakrętka do słoika fi 66 hermetycznie zamknie Twoje przetwory i zabezpieczy je przed niepożądanymi działaniami zewnętrznymi, jak dostęp powietrza czy pleśni.

 

Pasteryzacja przetworów przedłuża ich termin ważności, a smaki letnich owoców zostaną docenione podczas jesienno - zimowej słoty. Suszone jabłka czy gruszki z przeznaczeniem na wigilijny kompot będą efektownie się prezentować na półkach kuchennych czy blatach z tak tematyczną zakrętką.

 

 Zakrętka do słoika fi 66  posłuży Ci przez kilka sezonów. Będąc zamknięciem wielokrotnego użytku, jest artykułem ekologicznym. Stanowi doskonałą alternatywę dla plastikowych pojemników.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 9 mm

Szerokość

 6,6 cm

Zakrętka

 fi 66

Ilość zaczepów

4

Kolor

wielokolorowa/ owoce leśne, jabłka i gruszki