ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X100 CZARNA

/1

FI66X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X100 CZARNA


Kategoria produktu: zakretki

49,99 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 66 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • czarny kolor
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

6,6 cm

4 zaczepy

9 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 100 SZT. CZARNA

 

Zakrętka do słoika fi 66 przeznaczona do szczelnego zamykania pojemników o średnicy 66 mm, została wykonana w eleganckim, czarnym kolorze z blachy ocynkowanej. Wewnątrz powleczono ją uszczelniającą warstwą silikonową. Pakowana w duże zestawy po 100 sztuk, zaspokoi potrzeby na wieczka w każdej kuchni. Posiada atest dopuszczający ją do kontaktu z żywnością oraz jest odporna na wysokie temperatury, więc może być poddawana obróbce termicznej.

 

Zakrętka do słoika fi 66  jest produktem wielokrotnego użytku. Dzięki temu posiada charekter wyrobu ekologicznego. Korzystając z niej nie zaśmiecasz środowiska.

 

 

Czarna zakrętka do słoika fi 66 doda klasy i elegancji Twoim wyrobom, będzie się efektownie prezentować na stole, w kuchni czy spiżarni. Wyposażona w 4 zaczepy zakrętka hermetycznie zamyka każdy słoik o średnicy 66 mm. Może być używana jako wieczko do słoików, w których przechowujesz sypkie i płynne artykuły spożywcze. Z kolei szczelnie zamknięty słoik z jedzeniem na wynos to alternatywa dla plastikowych pojemników. Żywność w szklanym opakowaniu nie rozleje się ani jej smak nie zostanie zmieniony.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 9 mm

Szerokość

 6,6 cm

Średnica

 fi 66

Ilość zaczepów

4

Kolor

 czarny