ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 10 CZARNA

/1

FI66X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 10 CZARNA


Kategoria produktu: zakretki

4,99 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 66 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • pomalowana czarną farbą
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

66 mm

4 zaczepy

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 10 SZT CZARNA

 

Zakrętka do słoika fi 66 pomalowana na elegancki, czarny kolor,  wykonana z nierdzewnej blachy i wewnątrz powleczona silikonem, posiada atest dopuszczający ją do kontaktu z żywnością. Pakowana w zestawy po 10 sztuk, przyda się w każdej kuchni. Idealnie nadaje się do pasteryzowania, wyparzania i sterylizacji domowych przetworów, gdyż jest odporna na wysokie temperatury.

 

Czarna zakrętka do słoika fi 66 nada klasy i elegancji Twoim wyrobom i będzie się efektownie prezentować na stole, w kuchni czy spiżarni. Wyposażona w 4 zaczepy zakrętka hermetycznie zamyka każdy słoik o średnicy 66 mm. Może być używana jako wieczko do słoików, w których przechowujesz sypkie i płynne artykuły spożywcze. Szczelnie zamknięty słoik z jedzeniem na wynos to alternatywa dla plastikowych pojemników. Żywność w szklanym opakowaniu nie rozleje się ani jej smak nie zostanie zmieniony.

 

Zakrętka do słoika fi 66  może być używana wielokrotnie przez kilka lat. Dzięki temu jest wyrobem ekologicznym, a Ty korzystając z niej nie zaśmiecasz środowisko.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 9 mm

Szerokość

 6,6 cm

Zakrętka

 fi 66

Zaczepy

4

Kolor

 czarny