ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X10 SAŁATKA

/1

FI66X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X10 SAŁATKA


Kategoria produktu: zakretki

4,99 zł
  • odpowiednia do słoika klick ze średnicą 66 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • z nadrukiem - sałatka warzywna
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

6,6 cm

4 zaczepy

9 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 10 SZT. SAŁATKA

 

Wyjątkowo estetycznie wykonana zakrętka do słoika fi 66, wyprodukowana z ocynkowanej blachy, została zadrukowana wielokolorowo wzorem apetycznej sałatki letniej z serem feta i oliwkami. Zakrętki pakowane po 10 sztuk, przeznaczone są do słoików o średnicy 66 mm. Zaspokoją potrzebę na spersonalizowanie Twoich sałatek i pikli. Wewnątrz zakrętkę pokryto silikonem, dzięki czemu może stykać się z marynatami octowymi. Posiada certyfikat dopuszczający ją do kontaktu z żywnością. Zakrętka nadaje się do pasteryzacji i sterylizacji, gdyż jest odporna na wysokie temperatury.

 

Zakrętka do słoika fi 66 przeznaczona jest do szczelnego i hermetycznego zamykania słoików z przetworami na zimę. Cztery zaczepy zakrętki i charakterystyczny dźwięk "click" dają pewność, że słoik został poprawnie zamknięty i nie dostanie się do środka powietrze czy wilgoć, a zawartość nie ulegnie zepsuciu. Efektowny nadruk smacznej sałatki sprawia, że tak ozdobny słoik może być podany bezpośrednio na stół. Słoiki będą łatwe do odnalezienia w spiżarni czy piwnicy.

 

Zakrętka do słoika fi 66 nadaje się do wielokrotnego użytku, dlatego jest artykułem ekologicznym. Może być myta ręcznie lub w zmywarce, należy jednak uważać, by nie szorować jej ostrymi zmywakami, gdyż może to uszkodzić nadruk i warstwę silikonową.

 

 SPECYFIKACJA:

Wysokość

 9 mm

Szerokość

 6,6 cm

Zakrętka

 fi 66

Ilość zaczepów

4

Kolor

wielokolorowa/ sałatka