ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X10 CZERWONA PAPRYKA

/1

FI66X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X10 CZERWONA PAPRYKA


Kategoria produktu: zakretki

4,99 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 66 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • wielokolorowy nadruk - czerwona papryka
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

6,6 cm

4 zaczepy

9 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO FI 66 X 10 SZT. CZERWONA PAPRYKA

 

Zakrętka do słoika fi 66, pakowana w zestawy po 10 sztuk, wykonana z wysokojakościowej, ocynkowanej blachy, wewnątrz została pokryta warstwą silikonową. Zakrętka wyróżnia się smakowitym, kolorowym nadrukiem z wizerunkiem królowej warzyw - soczystej czerwonej papryki. Efektownie wykonana nakrętka łatwo spersonalizuje Twoje przetwory z przewagą papryki, co pomoże Ci łatwo znaleźć potrzebny wek w piwnicy czy spiżarni. Opiekana i marynowana papryka w słoiku z dedykowaną nakrętką może stać się miłym upominkiem dla bliskiej osoby. Zakrętki dopuszczono do kontaktu z żywnością. Idealnie nadają się do pasteryzacji czy sterylizacji, gdyż są odporne na wysokie temperatury.

 

Efektowna, "paprykowa" zakrętka do słoika fi 66 hermetycznie zamknie każdy słoik o średnicy 66 mm i ochroni zawartość przed dostępem powietrza, wilgoci czy przed zepsuciem. Kolorowa zupa w słoiku czy węgierskie leczo zamknięte tak pięknym wieczkiem, będą smakowicie się prezentować w lodówce i zabezpieczą zawartość przed przeniknięciem niechcianych zapachów. Elegancko zamknięty słoik z dedykowaną nakrętką będzie ozdobą każdego stołu.

 

Zakrętka do słoika fi 66 może być używana wielokrotnie. Wykonana w duchu zero waste wieczko, pozwala Ci żyć w zgodzie z naturą.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 9 mm

Szerokość

 6,6 cm

Średnica

 fi 66

Ilość zaczepów

 4

Kolor

 wielokolorowa/ czerwona papryka