ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 10 ZŁOTA

/1

FI66X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 10 ZŁOTA


Kategoria produktu: zakretki

4,99 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 66 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • kolor złoty
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

66 mm

4 zaczepy

9 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 10 SZT ZŁOTA

 

Złota zakrętka do słoika fi 66 wykonana z ocynkowanej blachy i od wewnątrz powleczona silikonem, doskonale prezentuje się w każdej kuchni czy spiżarni. Pakowana w zestawy po 10 sztuk, znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Wykonano ją z odpornej na rdzę blachy ocynkowanej i pomalowano na złoty kolor. Posiadają atest na kontakt z żywnością. Nasze zakrętki pozwalają na szczelne zamknięcie każdego słoika o średnicy 66 mm. Szczególnie przydatne  są do przygotowywania i przechowywania domowych zapasów na zimę. Dzięki odporności na wysokie temperatury, przetwory spokojnie można pasteryzować, sterylizować i wyparzać.

 

 Złota zakrętka do słoika fi 66 ożywi Twoja kuchnię i spiżarnię Dzięki hermetycznemu zamknięciu służy nie tylko do przygotowywania i przechowywania domowych przetworów, ale również  do zabezpieczania produktów, które zawsze muszą być w kuchni pod ręką. Sól zamknięta w takim pojemniku nigdy nie zwilgotnieje, kawa i zioła nie stracą aromatu, a do mąki nie dostaną się nieproszeni goście w postaci insektów.

 

Złota zakrętka do słoika fi 66 może być używana przez kilka lat. Można ją myć ręcznie (nie szorując ostrym zmywakiem) lub w zmywarkach. Wykonana w duchu zero waste jest produktem ekologicznym.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 9 mm

Szerokość

 6,6 cm

Zakrętka

 fi 66

Ilość zaczepów

 4

Kolor

 złoty