ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 10 ZIELONO-BIAŁA KRATKA

/1

FI66X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 10 ZIELONO-BIAŁA KRATKA


Kategoria produktu: zakretki

4,99 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 66 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk zielono-białej kratki
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

66 mm

4 zaczepy

9 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 10 SZT ZIELONO-BIAŁA KRATKA

 

Zakrętka do słoika fi 66 zadrukowana w ciekawy wzór w zielono - białą kratkę wyróżni Twoje domowe wyroby. Wykonana z nierdzewnej blachy, a od wewnątrz powleczona silikonem, nadaje się do kontaktu z żywnością. Pakowana w zestawy po 10 sztuk, znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Stosowana jest do szczelnego zamykania słoików o średnicy 66 mm. Zakrętka może być poddawana obróbce termicznej, dzięki odporności na wysokie temperatury.

 

Wzór zielono-białej kratki, nawiązujący do domowych obrusów, sprawia, że zakrętka do słoika fi 66 efektownie się prezentuje w kuchni, spiżarni czy na stole. Nadając się doskonale do pasteryzacji, zakrętka uszczelni i zabezpieczy Twoje przetwory przed zepsuciem. Ponadto często używane w kuchni jako pojemniki na żywność słoiki zamknięte dwubarwną zakrętką, nadadzą charakteru pomieszczeniu. Słoiki, szczelnie zakręcone efektownym wieczkiem są też doskonałym pojemnikiem na żywność na wynos.

 

Zakrętka do słoika fi 66 użytkowana prawidłowo może posłużyć przez wiele lat. Jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Używając opakowań wielokrotnego użytku, dbasz o środowisko i żyjesz w zgodzie z naturą.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 9 mm

Szerokość

 6,6 cm

Zakrętka

 fi 66

Zaczepy

4

Kolor

 zielono-biała kratka