ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 110 X 100 BIAŁA
ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 110 X 100 BIAŁA 2

/2

FI110X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 110 X 100 BIAŁA


Kategoria produktu: zakretki

97,99 zł
  • odpowiednia do słoika fi 110
  • pasuje do słoików 3000 ml i większych
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • pomalowana białą farbą
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

110 MM

8 zaczepów

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 100 X 100 SZT BIAŁA

 

Zakrętka do słoika fi 110 do kupienia w naszym sklepie w dużych zestawach po 100 sztuk, pozwoli Ci zaopatrzyć się w wieczka do dużych słoików na cały sezon. Wykonana z wysokojakościowej blachy nierdzewnej, wewnątrz powleczona warstwą silikonową, posiada atest dopuszczający ją do kontaktu z żywnością.

 

Pomalowana na biało zakrętka do słoika fi 110 cechuje się uniwersalnym charakterem i pasuje do każdego rodzaju przetworów. Zakrętka jest odporna na wysokie temperatury, dlatego spokojnie możesz pasteryzować, sterylizować czy wyparzać swoje weki, dżemy, pikle czy gotowe dania, i przechowywać w szczelnie zamkniętych w słoikach.

 

Zakrętka do słoika fi 110 jest produktem wielokrotnego użytku. Może być myta ręcznie lub w zmywarce. Zaopatrując się raz w zestaw zakrętek, zyskujesz spokój na kilka lat. Ponadto dbasz o środowisko, nie zaśmiecając go jednorazowymi opakowaniami.

 

Ośmiozaczepowa zakrętka do słoika fi 110 zapewni Twoim przetworom absolutną szczelność. Charakterystyczny dźwięk "klik" da Ci gwarancję, że słoik został poprawnie uszczelniony. Ponadto zakrętki są idealne do zamykania słoików, używanych w kuchni na co dzień, w których przechowujesz sypkie czy płynne artykuły spożywcze. Sól, przyprawy, mąka czy herbata, będą zabezpieczone w 100% przed dostępem powietrza, wilgoci czy nieproszonych insektów, które potrafią pojawić się znikąd.

 

SPECYFIKACJA:

Rozmiar

 fi 110

Szerokość

 11 cm

Ilość zaczepów

 8

Kolor

 biała