ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 PSZCZÓŁKA GUCIO

/1

fi82x100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 PSZCZÓŁKA GUCIO


Kategoria produktu: zakretki

53,49 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk - pszczółka Gucio
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 PSZCZÓŁKA GUCIO

   

Efektowna zakrętka do słoika fi 82 z zabawnym nadrukiem, wykonana z blachy ocynkowanej i powleczona wewnątrz silikonem, pakowana w duże zestawy po 100 sztuk, spełni oczekiwania wszystkich miłośników miodu i produktów pszczelich. Wielobarwny nadruk przedstawia znaną z kreskówek postać wesołej pszczółki Gucia, lecącego z dwoma wiaderkami pełnymi miodu nad zieloną łąką. Oryginalne wieczko posiada atest dopuszczający je do kontaktu z żywnością oraz nadaje się do obróbki cieplnej, gdyż jest odporne na wysokie temperatury.

  

Zakrętka do słoika fi 82 z wizerunkiem Gucia jest wyrobem ekologicznym. Nadaje się do wielokrotnego użytku i posłuży ci przez kilka lat.

  

"Pszczela" zakrętka do słoika fi 82 w łatwy sposób spersonalizuje zawartość opakowania. Pakowana w zestawy po 100 sztuk, szczelnie zamknie każdy słoik o średnicy 82 mm. Pszczeli miód, mleczko pszczele, pierzga czy pyłek pszczeli, będą doskonale wyglądać w słoiku z tak charakterystyczną zakrętką. Nasze wieczka z pewnością przydadzą się pszczelarzom, którzy w sposób estetyczny chcą wyróżnić swoje wyroby. Miód zamknięty w słoiku z dedykowaną mu zakrętką stanie się ozdobą kuchennej półki czy blatu oraz efektownie będzie się prezentował podany "prosto na stół".

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

 6

Kolor

 wielokolorowa/ pszczółka Gucio