ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 MIX OWOCE LATA

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 MIX OWOCE LATA


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • wielokolorowa/nadruk - owoce lata
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. MIX OWOCE LATA

 

Efektownie zadrukowana zakrętka do słoika fi 82, wykonana z ocynkowanej blachy nierdzewnej i powleczona od wewnątrz silikonem, z powodzeniem spełni oczekiwania każdej Pani domu, pragnącej zamknąć owocowe smaki lata w słoikach o średnicy 82 mm. Ciekawy nadruk, przedstawia stylizowany, drewniany stół z rozsypanymi na nim owocami, takimi jak truskawki, maliny i jagody. Nasycone kolory i perfekcja nadruku sprawiają, że tą zakrętką chętnie zamkniesz swoje dżemy, konfitury, musy czy kompoty. Wieczko posiada atest dopuszczający go do kontaktu z żywnością.

  

Zakrętka do słoika fi 82, dedykowana słoikom o średnicy 82 mm, pakowana w zestawy po 10 sztuk, szczelnie i hermetycznie zamknie Twoje weki na zimę. Nakrętki odporne są na wysokie temperatury, dlatego mogą być poddawane obróbce cieplnej. Nasze wieczka zabezpieczą Twoje wyroby przed zepsuciem się, dostępem powietrza czy wilgocią, a jeżeli je spasteryzujesz, przedłużą trwałość zapasów na zimę.

  

Zakrętka do słoika fi 82 jako artykuł wielokrotnego użytku, posłuży Ci przez kilka lat. Domowe przetwory owocowe z tak eleganckim wieczkiem mogą być miłym upominkiem dla bliskiej osoby.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

 wielokolorowa/ owoce lata