ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X100 PSZCZOŁA

/1

FI66X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X100 PSZCZOŁA


Kategoria produktu: zakretki

49,99 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 66 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk - pszczoła
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

6,6 cm

4 zaczepy

9 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 100 SZT. PSZCZOŁA

 

Zakrętka do słoika fi 66 estetycznie wykonana z ocynkowanej blachy od wewnątrz została zabezpieczona warstwą silikonową, dzięki czemu dopuszczona jest specjalnym atestem do kontaktu z żywnością. Pakowana w duże komplety po 100 sztuk, znajdzie zastosowanie u pszczelarzy i miłośników słodkich pszczelich produktów. Nadruk nakrętki w ciepłych barwach, z przewagą odcieni żółtego, brązu i pomarańczowego, przedstawia okazałą pszczołę na kwiatku, a w tle znajduje się plaster miodu. Pięknie zadrukowane wieczka przeznaczone są do zamykania słoików o średnicy 66 mm. Zakrętki odporne są na wysokie temperatury, dlatego bez problemu pszczele specjały w zgrabnym słoiczku z tematyczną zakrętką mogą być pasteryzowane, wyparzane czy sterylizowane.

 

Zakrętka do słoika fi 66 może być używana wielokrotnie, przez kilka lat. Preferując ekologiczne opakowania, na pewno chętnie skorzystasz z naszej oferty, by żyć w zgodzie z naturą.

 

Zakrętka do słoika fi 66 zadrukowana w tak efektowny sposób, bez problemu spersonalizuje zawartość opakowania. Pszczeli miód, mleczko, pierzga czy pyłek pszczeli, będą doskonale wyglądać w słoiku z charakterystyczną zakrętką. Producenci miodu i innych wyrobów pszczelich, w sposób wygodny, estetyczny i łatwy mogą wyróżnić swoje wyroby oryginalnym wieczkiem. Miód w szklanym opakowaniu z dedykowaną zakrętką, stanie się ozdobą każdej kuchennej półki czy blatu oraz smakowicie będzie się prezentował na stole.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 9 mm

Szerokość

 6,6 cm

Zakrętka

 fi 66

Ilość zaczepów

4

Kolor

 wielokolorowy/ pszczoła