ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 100 X 10 KREDENS
ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 100 X 10 KREDENS 2

/2

FI100X10KREDENS

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 100 X 10 KREDENS


Kategoria produktu: zakretki

6,49 zł
  • odpowiednia do słoika fi 100
  • pasuje do słoików z naszego sklepu o poj. 3000 ml i 4000 ml.
  • elegancki nadruk na czarnym tle w stylu retro
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

100 mm

6 zaczepów

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 100 X 10 SZT KREDENS

 

Zakrętka do słoika fi 100 kredens nawiązuje do początku lat XX-tych, a nadruk na eleganckiej czarnej zakrętce przedstawia „niedzielne spotkanie Towarzystwa Degustacji i Dobrego Smaku na Plantach w Krakowie”. Czy wiesz co łączyło kiełbasę księcia Sapiehy z Krasiczyna, powidła śliwkowe według tradycji domu namiestnikowej Potockiej z musztardą pomidorową siostry Małgorzaty? Jest to tradycja galicyjska i  kresowa, słynącą z zamiłowania do dobrego jedzenia, często zamykanego w szklane słoiki. Zakrętki wykonano z ocynkowanej blachy, wewnątrz powleczonej silikonem, tak by bez problemu można było ją stosować do pikli czy dżemów z kwaśnych owoców. Nasze wieczka do słoików posiadają wymagany atest dopuszczający do kontaktu z żywnością. Ponadto są odporne na wysokie temperatury i idealnie nadają się do pasteryzacji, sterylizacji czy wyparzania.

 

Zakrętka do słoika fi 100 kredens idealnie pasuje do słoików o pojemności 3000 ml i 4000 ml do kupienia w naszym sklepie. Twoje przetwory dzięki tej nakrętce mogą przenieść w przeszłość całą rodzinę, nawiązując do tradycji babć i prababć, robiących co lato i w każdą jesień pyszne zapasy na zimę. Domowe wiktuały, zamknięte w hermetycznym słoiku z charakterystycznym, stylizowanym nadrukiem na wieczku, nabiorą dodatkowego smaku. Dla miłośników kuchni w stylu retro takie nakrętki na słoikach stanowią ozdobę kuchennych półek i blatów. Ponadto z powodzeniem przechowasz w nich produkty sypkie, płynne i półpłynne, mając pewność szczelnego zamknięcia pojemnika.

 

Zakrętka do słoika fi 100 kredens jest wyrobem ekologicznym, gdyż można jej używać wielokrotnie. Wykonana starannie z wysokojakościowych materiałów, nawiązująca do "Krakowskiego Kredensu" będzie nie tylko funkcjonalnym sposobem na przedłużenie trwałości Twoich przetworów czy doskonałym pojemnikiem na sok, kawę, mąkę czy przyprawy, ale i niewątpliwą ozdobą każdej kuchni.

 

SPECYFIKACJA:

Rozmiar

 fi 100

Szerokość

 10 cm

Zaczepy

 6

Kolor

 monochromatyczna/kredens

 

Zakrętka pasuje do produktów w naszym sklepie:

- Słoik 3000 ml

- Słoik 4000 ml